Glucophage XR

Léky Metformin pro Diabetické Pacienty

glucophage xrDiabetes se stal velmi ,,moderní“ chorobou, která díky současnému životnímu stylu postihuje mnoho lidí. Někteří jedinci mají diabetes bohužel dědičně, někteří se k němu dostanou životním stylem. Nedostatek pohybu, strava, stres, to vše může ovlivnit, zda se u vás objeví diabetes, či ne.

Bohužel se jedná o stále častější chorobu, která si nevybírá ani věk, ani pohlaví. Rozhodně nelze diabetes jen tak přehlížet. Jedná se o nemoc, kterou je nutné řešit co nejdříve a začít ji léčit dříve, než bude potřeba užívání inzulinu.

Pokud tedy i vy patříte mezi jedince, které diabetes také postihl, můžete ho účinně řešit pomocí léku . Jedná se o lék, který je určen těm, kteří ještě nemusejí užívat inzulín. Je tedy pro ty, kterým byl diabetes zjištěn ještě v počátku.

4.6


Balení 500mg
Balení
Cena
Za pilulka
Koupit
500mg × 30 prášky
1 437,31 Kč
47.91
500mg × 60 prášky
1 622,92 Kč
27.05
500mg × 90 prášky
1 786,48 Kč
19.85
500mg × 120 prášky
2 320,11 Kč
19.33
500mg × 180 prášky
3 248,15 Kč
18.05
500mg × 360 prášky
5 800,27 Kč
16.11
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
Balení 1000mg
Balení
Cena
Za pilulka
Koupit
1000mg × 30 prášky
1 506,91 Kč
50.23
1000mg × 60 prášky
1 738,92 Kč
28.98
1000mg × 90 prášky
2 180,90 Kč
24.23
1000mg × 120 prášky
2 807,33 Kč
23.39
1000mg × 180 prášky
3 990,59 Kč
22.17
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Glucophage XR je lék, který lze koupit bez receptu, což znamená, že je tedy na volný prodej. Jedná se o lék, který je spíše jako doplněk a můžete ho tedy kombinovat i s jinými léky. Přesto je nutné to raději konzultovat s lékařem. Stejně jako jiné země, tak i Česká republika nabízí prodej Glucophage XR online. Více informací o tom, jak lze lék koupit, jaká je jeho cena a jak se užívá, se dozvíte níže.

Jak užívat lék Glucophage XR

Lék by se měl užívat s jídlem a zapít ho dostatečným množstvím vody. Nikdy tabletku nerozkousávejte, či nijak nedrťte. Snažte se dodržovat užívání ve stejný čas a nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. V případě užití více tablet to neprodleně konzultujte s lékařem. Ačkoliv je Glucophage XR na volný prodej, tedy bez receptu, raději se předem poraďte o užívání se svým lékařem. On zná váš zdravotní stav a léky které užíváte, takže vám doporučí, zda je pro vás Glucophage XR vhodný.

Je nutné také mít lék v dostatečné vzdálenosti od dětí a nikdy tento lék neužívat s další osobou. Lék je určený pouze pro vás na základě konzultace s lékařem. Pokud by Glucophage XR užila jiná osoba, či dítě, je nutné ihned kontaktovat lékaře.  Pokud by se stalo, že si lék Glucophage XR zapomenete vzít, tak si ho vemte co nejdříve je to možné. Pokud je už ovšem čas na další tabletku, tak již předchozí neužívejte. Nikdy neužívejte více tablet než je doporučeno na příbalovém letáku.

Kdy lék Glucophage XR neužívat

Jsou i případy, kdy byste lék Glucophage XR užívat neměli, či byste se měli poradit s lékařem. Jedná se o dlouhodobé zdravotní problémy, na které například užíváte již jiné léky. Jedná se zejména o tyto situace:

 • Trpíte anémií
 • Jste snadno dehydratovaní
 • Pijete často alkohol
 • Máte onemocnění srdce
 • Onemocnění ledvin
 • Nemocná játra
 • Vážné infekce
 • Těhotenství
 • Kojení

Či pokud máte jakékoliv jiné onemocnění, tak se předem domluvte s lékařem, zda je pro vás lék Glucophage XR vhodný, či ne. Přesto, že se jedná o lék , který lze koupit online bez receptu, tak je dobré vědět, že může mít jisté vedlejší účinky. Pokud se s některými setkáte, je také nutné neprodleně vyhledat a informovat lékaře. Jedná se zejména o tyto případy:

 • Bolesti hlavy
 • Svalové bolesti
 • Závratě
 • Potíže s dýcháním
 • Alergické reakce
 • Nezvyklá únava
 • Bolesti břicha
 • Zvýšený tlukot srdce

V případě dalších neobvyklích situací neprodleně kontaktujte lékaře.

Prodej a cena léku Glucophage XR

Jak již bylo zmíněno, lék lze koupit pouze online. Znamená to, že aktuálně ho žádná lékárna nenabízí a prodej je pouze přes oficiální stránky výrobce. Stejně tak cena je jednotná. Cena Glucophage XR se lyší podle velikosti balení. Samozřejmě čím větší balení si objednáte, tím bude cena výhodnější. Toto je také výhoda, když lze léky koupit online. Cena je přímo od výrobce, takže je lék za nejnižší možnou cenu.

Nejmenší balení, které lze koupit obsahuje 30 tablet a prodává se za cenu 27 EUR. Další je balení po 60ti tabletách, které je za již výhodnější cenu 51 EUR. Z menších balení lze ještě zakoupit balení obsahující Glucophage XR 90 tablet za výhodnou cenu 68 EUR. K největšímu balení máte navíc jako dárek dopravu zdarma.

Jak zde můžete porovnat, tak ceny se mění již v případě malých balení. Pokud ovšem porovnáte nejmenší a největší balení, cenový rozdíl je opravdu znát a z finančního hlediska je opravdu velké balení mnohem výhodnější.

Je tedy pouze na vás, pro které balení se rozhodnete. Ze začátku je například možné vyzkoušet menší balení a pokud uvidíte pozitivní výsledky, objednáte se velké balení, které je za opravdu výhodnější cenu. Ceny jsou upravené tak, aby byly dostupné každému. A co je ještě důležitější, nemyslet pouze nad cenou léku jako takovou, ale vyhodnotit to, že investujete do vlastního zdraví, které se nedá nijak vyčíslit.

Online prodej Glucophage XR – jak koupit bez receptu

Online prodej léků se stává stále oblíbenější formou ve sětě, ale také postupně i u nás. Jedná se o bezpečný a rychlý způsob, jak si zakoupit léky, či doplňky stravy. Ani v případě Glucophage XR se není třeba obávat, jelikož se jedná o certifikovaný lék, který vám bude doručen do několika dnů od objednávky. Nákup je tedy zcela bezpečný a velmi rychlý.

Mnoho spokojených klientů díky tomuto léku Glucophage XR předešlo užívání inzulínu. Ovšem stejně jako u jiných léků, tak i v tomto případě, je důležité také přizpůsobit a upravit svůj životní styl vašemu zdravotnímu stavu. To, jak byste měli například upravit jídelníček, nebo jaký sport by vám pomohl, tak o tom se poraďte s lékařem. Vždy je potřeba i lékům trochu dopomoci k jejich správným účinkům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *