F.A.Q.

Produkty

Jsou vaše léky značkové?

Veškeré léky, které naleznete v naší nabídce jsou generické.

Co to znamená, že jsou léky ,,generické”? Mají generické léky stejné účinky jako ty značkové od známých, velkých firem?

Rozdíl mezi léky známých značek a generických léky, je jméno, jejich tvar, barva a především cena. Generické léky se obvykle nazývají podle názvu účinné látky, která je v léku obsažena. Naopak velké, známé firmy používají jejich názvy. Ačkoliv výrobce nemůže vlastnit patent na určité chemické látky, přesto mohou výrobci generických léků legálně vyrábět tzv. „Generika“. Jsou chemicky totožné a protože účinná látka je stejná, tak mají stejný lékařský účinek. Při nákupu generického léku tedy člověk zaplatí méně, ale získá stejný výsledek. Měli bychom však zmínit, že stejně jako u jiných léků, jiného výrobce, tak i v případě generických léků je nutná konzultace se svým lékařem. Jedině on vám doporučí, jaký lék potřebujete.

Proč jsou generické léky tak levné?

Na rozdíl od generických léků je velká část nákladů původních (značkových) výrobců léků na výzkum, vývoj a reklamu. Samotné výdaje na získání souhlasu FDA v USA jsou obrovské. Výrobci generických léků nemusí tyto náklady podstupovat a tím pádem je ani nepotřebují získat zpět.

Vaše pilulky nevypadají jako značkové léky. Na pilulkách, které jsem dostal, je vytištěno jiné jméno. Proč?

Názvy a vzhled (tvar a barva) léků mohou být a jsou vždy patentovány, což znamená, že by se s nimi mělo zacházet jako s duševním vlastnictvím. Výrobce generických léků tak budou s použitím názvu a tvaru značkových tablet obviněni z porušení autorských práv. To je důvod, proč generické pilulky vypadají jinak, mají jinou barvu a mají jiný tvar ve srovnání s léky jiných farmaceutických firem.

Jak si mohu být jistý kvalitou léků, které nabízíte?

Vysoká kvalita léků, které nabízíme, je našim hlavním zájmem a cílem prodávat jen to nejlepší. Čím lepší je kvalita zboží, tím více zákazníků máme. Při výběru dodavatele jsme tedy velmi opatrní a selektivní. Kvalita zboží je důkladně testována a veškerá dokumentace je pečlivě kontrolována. Léky vyrábí v Indii indická společnost s licencí, indická společnost, která je schválená FDA.

Jaká je expirační doba nabízených léků?

Expirační doba je uvedena na každém produktu. Trvanlivost léků je 2 roky od data výroby. Liší se kus od kusu, podle toho, kdy byl produkt vyroben. Vždy je vše ovšem uvedeno na daném přípravku.

Jak objednávat

Potřebuji mít k objednávce vašich léků recept od svého lékaře?

Některé produkty dostupné v naší lékárně vyžadují platný předpis od lékaře. Pokud právní předpisy vaší země nebo území vyžadují, abyste měli recept na některý z produktů, které plánujete koupit, budete požádáni naším zástupcem zákaznické podpory o jeho zaslání po dokončení objednávky.

Upozorňujeme, že požadujeme platný předpis pro vaši objednávku. Měli byste jej odeslat faxem nebo odeslat naskenovanou kopii na náš e-mail.

Důrazně doporučujeme, abyste se před objednáním poradili se svým lékařem, abyste se ujistili, že lék, který se chystáte objednat, je ten, který potřebujete. A zároveň si vyžádali případný recept na konkrétní produkt, který si budete objednávat.

Jak u vás lze provést objednávku ?

POZNÁMNKA: Přijímáme pouze objednávky, které jsou vytvořeny na našich stránkách. Objednávky po telefonu ani mailu nejsou akceptovány.

Pokud se rozhodnete si od nás objednat, držte se následujících informací:

 • Vyberete si produkt a kliknete na tlačítko ,,koupit”
 • Vyberte počet kusů, kolik chcete koupit
 • Dále kliknete na ,,Pokladna”
 • Vyplníte požadované informace
 • Zkontrolujte svoji objednávku, vybrané produkty, jejich počet a vaše údaje a klikněte na ??odeslat objednávku”.

Jaké jsou možné platební metody?

 • Platba je možná platební kartou či Bitcoinem

Doprava

Jaké používáte druhy balení? Je nutné zásilku po převzetí podepsat?

Vaše soukromí je pro nás velmi důležité. Vaše objednávka bude odeslána v obálce, která bude ponechána ve vaší poštovní schránce. Nebudete tedy muset nic podepisovat v případě, že bude objednávka odeslána standardní poštou.

Bude objednávka odeslána ve stejný den, kdy ji objednám?

Výrobky, které prodáváme, jsou na skladě k okamžitému dodání. Nejprve však musíme zkontrolovat vaši objednávku, abychom se ujistili, že jsou informace o dopravě správné. Následně je produkt, který jste si objednali zabalen a následně odeslán. Tento proces trvá přibližně 1–2 dny.

Jaké jsou způsoby dopravy ? Kdy mohu svou objednávku očekávat?

Aktuálně nabízíme dva druhy dopravy:

 1. Expresní mezinárodní pošta: zásilky zaslané touto službou lze sledovat pomocí sledovacího čísla dodaného po odeslání objednávky. Vezměte však na vědomí, že v některých případech si vyhrazujeme právo odeslat vaši objednávku bez sledovacího čísla, ale se stejnou dodací lhůtou, jako by tomu bylo v případě Expresní pošty. Děje se tak většinou v případech, kdy potřebujeme zajistit úspěšné doručení do evropských zemí a Kanady.
Přepravní možnosti PoplatkyDoručeníSledování zásilky
Expresní mezinárodní pošta*$305-9 pracovních dnů PO ODESLÁNÍAno
Standardní letecká přeprava$1010-21 dnů PO ODESLÁNÍNe
 1. Standardní mezinárodní letecká pošta: balíčky odeslané touto poštovní službou NELZE sledovat.
 • Nebudeme moci poslat vaši objednávku expresní mezinárodní poštou, pokud na své dodací adrese uvedete poštovní adresu např. PO box, hotel nebo vzdělávací zařízení, nebo pokud nám dáte špatné telefonní číslo.
 • Prosím pamatujte! Při objednání některých produktů nemusí být standardní letecká služba k dispozici jako způsob dopravy. Objednávka bude doručena expresní přepravou.
 • Pamatujte na to, že uvedená dodací doba je jen orientační. Někdy nastanou případy, kdy se může přeprava opozdit.

Berte na vědomí, že naše společnost není zodpovědná za zpožděnou přepravu, která je způsobena například celní kontrolou.

Také nezodpovídáme za zpožděnou zásilku z důvodů svátků, přírodních katastrof, stávek, či dalších událostí, které nejsou ovlivněny naší firmou.

Může být dodávka zpožděna celní správou?

Pokud by k tomuto došlo, budete informováni. Pokud byste měli nějaké potíže s doručením,, tak nás kontaktujte a my se pokusíme zjistit, kde se zásilka nachází.

Co se stane pokud bude zásilka poškozena, nebo bude něco chybět?

V tomto případě nás kontaktujte. My zašleme nový balíček, nebo vrátíme peníze.

Berte na vědomí, že pokud by se objednávka skládala z balíčků s více jak 90ti tabletami, tak bude objednávka rozdělena do více balíčků.

Kolik budu muset zaplatit, pokud mi produkt zašlete znovu?

Produkt odešlete zdarma.