Naše podmínky

Podmínky odeslání zboží

Léky v naší nabídce jsou vyráběny a odesílány z Indie. Dodání většinou trvá mezi 10–21 dny, v některých případech však může dojít ke zpoždění, které je delší než 10 dní.

V případě, že nebude balík doručen ve stanovené lhůtě, kontaktujte prosím zákaznickou podporu. Pokusíme se najít to nejlepší možné řešení.

Podmínky zrušení objednávky

Upozorňujeme, že zrušení objednávek je možné POUZE během 24 hodin od jejího původního odeslání. Pokud si přejete zrušit objednávku, je nutné kontaktovat náš zákaznický tým e-mailem nebo telefonicky, a dám jim o tomto rozhodnutí vědět. Pokud nás kontaktujete po uplynutí 24 hodin, zrušení objednávky nebude zpracováno.

Ujistěte se, že byla zadána správná dodací adresa do objednávkového formuláře. Jakékoliv chyby mohou způsobit nedodání objednaných produktů. Pokud si všimnete nesprávného vyplnění adresy, neprodleně nás o tomto faktu informujte.

Reklamační řád

Nabízené medikamenty jsou generickým ekvivalentem jejich značkových protějšků. Garantujeme, že jsou chemicky stejné a mají stejný zdravotní účinek.

Pokud nejste s výsledky našich medikamentů spokojení, informujte nás prosím o tom, s jakým problémem jste se setkali. Následně budou vráceny peníze.

Předtím, než nás budete kontaktovat, se ujistěte o správnosti užívaného dávkování a přesném dodržování instrukcí v příbalovém letáku. Upozorňujeme, že účinky mohou být zpomaleny vlivem tučných jídel a alkoholických nápojů.

V případě, že nebude produkt doručen v předem stanovené lhůtě (dodání trvá 10–21 dní, s možností zpoždění 10 dnů vlivem celního řízení) je možné kontaktovat zákaznickou podporu a požádat o refundaci. Vaše platba bude vrácena v plné výši na kreditní kartu. Proces vrácení financí trvá 5–7 pracovních dnů, po tomto období se platba projeví ve vašem výpise kreditní karty.

Zásady ochrany osobních údajů

Moc dobře víme, že veškeré vámi poskytované informace jsou pro vás zcela zásadní. Tyto informace nejsou nikdy sdíleny s jinými společnostmi nebo poskytovateli služeb (třetí strany).

Veškeré transakce na naší stránce pokladny jsou 100 % zabezpečeny.  Chráníme bezpečí vašich informací využíváním 256 bit Secure Sockets Layer (SSL) softwaru, který šifruje veškeré vložené informace. Dále jsou naše platební servery certifikovány nezávislými a důvěryhodnými agenturami, které dále uchovávají vaše osobní údaje v soukromí a bezpečí.

Pouze poslední 4 čísla kreditní karty se zobrazí v naší databázi, tedy ani pracovníci naší zákaznické podpory nemají přístup k údajům o vaší kreditní kartě.

Disclaimer

Naše společnost není odpovědna za jakékoliv zpoždění dodání, které přesahuje 10 dní po specifikovaném datu dodání, a odpovědnosti se jednoznačně zříká. 10 (deset) dní po specifikovaném datu dodání nebo v následující pracovní den v případě místních státních svátků, je považováno za konečný termín.

Naše společnost není odpovědna za selhání při dodání v případě, že Zákazník uvedl neúplnou adresu, špatnou adresu nebo adresu, která jiným způsobem nebyla dostatečná pro uskutečnění dodání.
Naše společnost není odpovědna za neúspěšné dodání z důvodu nepřevzetí balíku Zákazníkem, jeho odmítnutí nebo znemožnění úspěšného doručení jiným způsobem. Veškeré opětovné dodání je v takovém případě prováděno pouze prostřednictvím Mezinárodní poštovní služby.

Naše společnost se zcela zříká odpovědnosti za dodání jakéhokoliv generického produktu, který neodpovídá očekávání Zákazníka v kritériích, jako jsou – barva, tvar nebo velikost tablety, přítomnost jakéhokoliv marketingu tištěného nebo raženého do tablety, nesoucí jméno značky nebo od jiného výrobce, než kterého Zákazník očekával.

Pro generické produkty jsou veškeré informace prezentované na webových stránkách nebo dalších propagačních umístěních jako jsou – miniaturní zobrazení, obrázky produktu, jméno výrobce a marketingové jméno jsou zveřejněny pouze pro informační účely.

Naše společnost není odpovědna za, a jasně se odpovědnosti zříká, nedostatek účinnosti získaného produktu v případě, že byl produkt zakoupen pro použití, jenž není v souladu s etiketou produktu.

Zadáním objednávky u naší společnosti potvrzujete své seznámení, porozumění a souhlasu s tímto prohlášením. Jakékoliv pokus o získání peněz zpět pro jakýkoliv z výše uvedených důvodů, bude považován za podvodné chování a může vést až k právnímu řešení a zákazem v rámci našeho systému.